Tvorba

Moje nové dítko (dílko:-))

Titulní stránka

Pro radost v očích dětí

“Dráček” k vám lidem letí, 

štěstí a láska mezi řádky,

tak honem za ním do pohádky:-).

Pohádková knížka se cvičením Jógy v denním životě, hrami, omalovánkami, výtvarnými úkoly a podněty k zamyšlení je připravena pro všechny malé i velké čtenáře, tentokrát v podobě e-booku.

Kromě pohádky o dráčkovi, který se narodil ve světě lidí, najdete příběh o Andrejce, která nechtěla pořádně jíst, o větříku, který se poučil, můžete prožít dobrodružství s medvídkem, který obživl, s Maričkou, která potkala kouzelného dědečka, dozvíte se, jak se v Lidušce slavily Vánoce, jak se potkaly psí sestřičky, jak se muchomůrce dařilo v lese, jak se Eliška dostala do pravěku a měla cvičeného dinosaura a jak se Kateřinka seznámila s králem květin a pomohla uzdravit svou babičku.

Ilustrace_2

Nejmenším dětem je možné pohádky převyprávět ve zjednodušené formě, také předškoláci mají rádi, když jim dospělí pohádku vyprávějí vlastními slovy, u školáků jnavrhuji přečíst jim pohádku tak, jak je uvedena v knize či použít text pro prvňáčky se zvětšeným písmem jako první čtení.

Ze cvičení, her a výtvarných aktivit si též můžete vybrat podle toho, co se zrovna pro danou skupinu a chvíli hodí. Knížku si můžete vytisknout celou či jen konkrétní pracovní list nebo můžete pracovat pouze s počítačovou verzí.

psi_1

Hurá, odpadá poštovné:-). Pokud si knihu v našem obchodě objednáte, po zaplacení 149,- Kč vám obratem zašleme link pro stažení do vašeho počítače.

Knihu lze zakoupit přímo přes náš e-shop na tomto odkazu:

 https://www.sitarojova.cz/produkt/jak-se-v-parku-narodil-dracek/

Na závěr bych s vámi ráda sdílela radost z toho, že měl knihu v ruce i můj  Mistr, autor Systému Jóga v denním životě Svamiji Mahešvaránanda, a zahrnul ji k oficiálním materiálům Jógy v denním životě pro děti :-).

Přeji mnoho radosti a krásné chvíle s dětmi při práci s knihou.