Akce

Křest knihy Přátelé z ptačí říše

Děkuji všem báječným lidem, kteří přišli na křest naší nové knihy Přátelé z ptačí říše.

Dostalo se nám krásného uvítání a vřelého přijetí v dětském oddělení Městské knihovny v Prachaticích. Děkujeme i za pozdravy od paní ředitelky Mgr. Hany Mrázové.

1

Bez obrázků Báry Morongové bych si knihu nedovedla představit. Mnohé z nich si děti mohou dotvořit podle svých představ. Děkuji, Barunko:-).

BáraFotografie šumavských ptáčků, které najdete v knize, věnoval čtenářům fotograf Pavel Bače. Je mou velkou radostí, že jsem se mohla při psaní příběhu inspirovat těmito nádhernými snímky a vyprávěním Pavla o životě ptáčků, zkrátka, že jsem mohla sdílet jeho nadšení a lásku k malým opeřencům.  Pavle, s úctou a ze srdce dík:-).

Pavel

Kniha je též výukovou pomůckou pro studium angličtiny. O skvělý překlad se postarali především Míša Rojová a Petr Sudický. Mockrát děkuji, jste báječní:-).

Míša

Nezanedbatelný je i podíl mých milujících rodičů Věry a Alfréda Schulzových. Jejich láskyplná výchova otevřela v mém srdci cit a porozumění pro druhé. Děkuji jim též za textovou korekturu knihy.

rodičeVydavatelem knihy je Martin Roj, můj úžasný syn. Je těžké slovy vyjádřit obdiv, s jakou nóblesou se ujal této nelehké úlohy. Martine, těším se na všechny naše další nápady a projekty. Na fotce Martina vidíte, jak se se mnou a s panem místostarostou Prachatic PaedDr. Janem Klimešem chystá ke křtu knihy.

křest

Pan místostarosta pokřtil knihu vodou a květinami a popřál jí krásnými slovy úspěch na cestě k lidským srdcím. Děkuji panu místostarostovi za vřelá slova a za slavnostní pokřtění knihy:-).

voda a květiny

Křtu se zúčastnilo několik desítek přátel všech věkových kategorií. Dík, že jste přišli.

lidičky

P1070810Městská knihovna zajistila skupinku milých děvčat ze ZUŠ Prachatice, která se svou paní učitelkou zahrála na křtu melodie z ptačí říše. I jim patří naše poděkování.

flétničky

Největší poděkování bych ráda vyjádřila mému jógovému Mistrovi Višvagurudžimu Mahéšvaránandovi za vedení při psaní knihy o ptáčcích i knihy mého života:-).

IMG