Jarní příměstský tábor 2013

Pohádkový deník Z TÁBORA V JÓGACENTRU

Mach a Šebestová v koncích !
Dne 11.3. 2013 se stali Mach a Šebestová obětí loupežného přepadení. Pravděpodobní pachatelé Pažout s Horáčkem zatím nebyli dopadeni. Dotyčným bylo odcizeno kouzelné sluchátko, což mělo fatální důsledky, protože ve světě lidí byla ponechána bez pomoci a s mizivou nadějí na návrat zpět téměř desítka bezbraných pohádkových postav.

Horáček s Pažoutem stále nejsou k nalezení

Dne 12.3. bylo vyhlášeno celostátní pátrání po Horáčkovi a Pažoutovi, pravděpodobných pachatelích loupežného přepadení z 11.3. 2013. Na obrázku je přibližná fotografie obou pachatelů.

Nová naděje, děti z tábora
Byla objevena nová naděje na záchranu. Večerníček osobně vyhledal děti, které se účastní příměstského tábora v prachatickém jógacentru. Děti příslíbily svou pomoc postavám při orientaci v tomto světě, vysvětlování toho, jak věci fungují i při návratu zpět do pohádkové říše.

Křemílek a Vochomůrka zachráněni
Díky úžasným dětem se podařilo prvním postavičkám vrátit zpátky.

Další postavy následují
Dne 12.3. vyhledali Maková panenka s Motýlem Emanuelem pomoc dětí. Užili si s dětmi skvělý den, ve světě lidí se naučili spoustu užitečných věcí a nakonec se jim podařilo najít vchod do pohádkové říše.

Zpátky jsou i Pejsek s Kočičkou, studio Kamarád opět v provozu
Dětem se podařilo zachránit i Pejska s Kočičkou. Rovněž byl díky nim obnoven provoz studia Kamarád, a tak mají Jů a Hele opět co vysílat.

Cestu zpět nalezli i Ája a Maxipes Mia, děti si zahrály na Večerníčky
V pátek děti pomohly s nalezením cesty zpět do pohádkové říše i posledním postavičkám – Áje a Maxipsovi Mie, kteří jim ještě před svým odchodem předvedli doslova psí kusy. Poté si děti zahrály na Večerníčky a přeměnily člena týmu na chvíli v opravdovéo Večerníčka.

Odměna pro malé hrdiny, sluchátko pro Macha a Šebestovou
Nakonec vše dobře dopadlo, a tak si děti právem zasloužily diplomy a sladkou odměnu. V pokladu bylo i sluchátko pro Macha a Šebestovou, kteří se budou zajisté při výběru dalších přání držet moudrých rad dětí.

Pohádkové postavy děkují všem dětem i vedoucím za záchranu a skvěle strávený čas.

Další fotografie ze záchranné mise naleznete na:
http://joga-pt.rajce.idnes.cz/Jarni_tabor/

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..