Mezinárodní den míru 2018

V pátek 21.9. se v Prachaticích uskuteční koncert mantrovníků u příležitosti oslav dne míru. 
„Mezinárodní den míru se slaví na celém světě a je věnován ideím míru mezi lidmi všech národností. Den míru je příležitostí pro jednotlivce, organizace a národy uspořádat akce, které podporují laskavost a míruplnou atmosféru. Lidé ve světě slaví různými způsoby – od chvilek ztišení, přes psaní a čtení poezie s mírovou tématikou, pořádání sportovních klání, koncertů, jógových setkání až k meditacím. Je mnoho zůsobů, jak se stát součástí mírových aktivit.“ (The International Day of Peace – oficiální webová stránka, volný překlad)
Man znamená mysl, tra je od slova uspokojit, osvobodit. Zpívání manter vede k pozitivnímu naladění a harmonizaci mysli. Mantrovníci zazpívají písně a mantry z různých oblastí a duchovních směrů v různých jazycích. Není to báječný způsob, jak vyjádřit touhu po porozumění mezi lidmi a podporu pro světový mír? 
Přijďte všichni, koho pozvánka oslovila, jógacentrum je domovem nejen pro ty, kteří cvičí jógu, ale pro každého človíčka je ostrovem klidu, pohody a přijetí. Těšíme se na vás :-).